Скілъки грошей треба тратити на дівчину? ADMIN 24.07.09 19:35 Скілъки треба тратити грошей на дівчину? А може більше уваги і менше грошей? І як тратити гроші, щоб усі були задоволені? --------------- Tiesto 24.07.09 19:49 Деяким дівчатам потрібні гроші, а іншим увага.Якщо тратити гроші на дівчину то неможна багато тратити, бо якщо вона побачить що у вас є гроші то прощай місячний заробіток за один день. --------------- СанеК 25.07.09 12:53 Деньги нада тратить с умом!но и не жалеть (если действительно серьезные отношения). --------------- Олесь 05.08.09 16:03 Адмін.создай тему скільки дівчина хоче грошей щоб на неї тратили. і ти побачиш хто куди піде. в смислі кого вона вибере а кому відмове. --------------- Олесь 05.08.09 16:05 турбота заключається в траті грошей чи інтивних стосунках ? --------------- ADMIN 05.08.09 16:18 Олесь, ідея в тому, ск. треба тратити, щоб не бути жлобом і водночас не бути свинкою, яка скоро спорожніє і буде у ще гірші позиції, аніж той сам жлоб. --------------- Олесь 05.08.09 17:10 хоч доказати що ти не жлоб. тебе розорять? а може і не розорять. звичайно це залежить від того кого ти обереш. якщо я пригощу дівчину чаєм то я жлоб чи ні? (чай за гроші) --------------- ADMIN 05.08.09 18:42 Олесь, ні. Прикол в іншому.. Це проявляється у постійних стосунках. Хай та сама тел. розмова. Хто має дзвонити і платити? Так, бажано, щоб це був хл. .. Але йому дзвонити кожного дня - дорого в підсумку вийде. --------------- Олесь 06.08.09 18:28 є дівчата що на гроші ведуться. типу хочуть щоб чоловік майбутній їм купував цяцьки. всі люди роблять свій вибір. інтересно що буде коли чоловік відмовиться купувати цяцьки?????? які дії дівчини? --------------- Євгік 13.08.09 22:56 Скільки вона захоче треба зводити в ристоран,в клуб,на дискотеку і дівчата пслятого такого походу стомюєця --------------- Олесь 15.08.09 18:23 та ще би не стомитись.снімеш номер. --------------- Олесь 15.08.09 18:25 хтось стомлюється хтось просто куда то ще іде. --------------- Олесь 15.08.09 18:28 може когось ухажор на машине чекає. зараз життя таке що хто куди. хтось туди хтось сюди. хтось так просто каже що стомлюється а щось тайне в собі криє. --------------- Олесь 15.08.09 18:31 кожен хоче вийти заміж і пробує різні варіанти. --------------- Cosinus 28.09.09 18:05 Не кожен і не хоче. Не всі жінки ласі на гроші, звісно, повна їх відсутність до щастя призводить тільки в казках. Мені не важко потратити 35 коп. на смс-ку небайдужій людині. І цілком достатньо такого ж взаєм. --------------- Олесь 29.09.09 14:34 звичайно. можна і в неті посидіти щось написати і навіть подзвонити. діло втім що може виникнути така ситуація що дівчина захоче багатшого хлопця і тому що має зрадить. тоді звичайно той кому зрадить познайомиться з іншою дівчиною . і назад вже не візьме цю попередню. тому шо найшов нову. думаю це самий найкращий варіант. --------------- Олесь 29.09.09 14:37 досить цікаво яких жінок більше? ласих на гроші чи не на гроші? --------------- Cosinus 05.10.09 1:27 Добре, коли грошей достатньо. Є матеріальні речі, які, мені особисто приносять задоволення, напр. шоколад. Але без нього можна обійтися, чи замінити його на не менш приємне --------------- Олесь 05.10.09 10:52 думаю дівчина сама на себе повинна заробляти. тай так коли хлопець беде в дівчини гроші це вже стидно для хлопця. хлопець теж повинен на себе самостійно заробляти. хоча якщо ставить дівчині каву чи чай то це рахується як джентельмен.на їжу думаю варто не тратити коли з дівчиною в кафе. бо виходить так що молода пара пийшла нажратись.))))) --------------- Tiesto 05.10.09 22:20 Так шоб хлопцю недуже стукало по кишені і дівчина була задоволена. --------------- красотка 19.04.10 18:15 Гроші - це НЕ ГОЛОВНЕ! Головне - увага. Коли у тебе закінчаться гроші, то ти її втратиш, бо тебе вона уже використала. Немає нічого ціннішого за увагу, за теплі слова. Увагу можна проявляти не тільки за гроші, а своїми вчинками, своїми почуттями - ти будеш доказувати їй кожного разу як ти кохаєш її по-справжньому, а коли ж вона цього не зрозуміє то це буде означати - ти їй не потрібен, вона хоче храмів Мовсковських, а щастя, справжнього щастя вона нехоче. --------------- ADMIN 19.04.10 20:55 та, гроші не повинні бути головні у стосунках, але у сучасному світі занадто аж великий акцент на них робиться. Ось тут можна позаздрити малим дітям, які мають інші пріоритетні цінності. от для прикладу, коли я був малим, я міг для сестри робити різні дрібнички своїми руками.. а що тепер... треба чогось більшого. --------------- красотка 20.04.10 8:16 ADMIN, тобі знайоме таке вираження "Студент - бідний"? Думаю, що знайоме. Ось коли ти будеш працювати на роботі, тоді ти зможеш їй подарити хоть машину )))) А зараз вона повинна розуміти: не все те гарне, що блистить. --------------- Sona 23.01.11 23:55 запрошуєте додому,далі в трусики пару гривень дасиш. і всі будуть довольні. :-D --------------- DREAMER 22.02.11 9:24 красотка +1 Ви надто зациклились на тих грошах,напевно ще більше думаєте про те як їх тратити ніж дівчата. --------------- Арій 10.04.11 10:03 Кожна дівчина натякає на що тратити з того що ви можете витягнути з гаманця. Але суть полягає в корекції її забаганок. Чим більше любиш кобіту тим більше шансів на корекцію. Але сама сума загальних витрат на рандеву напевне має бути стабільною весь час, поки не настане критичний момент. :) --------------- Арій 10.04.11 10:19 Олесь, Ви кажете, що в кафе не варто тратити. Тоді хлопець має придумати цілу розважальну програму на цілий день? А якщо він стратить час на добірку програми, а дівчина захоче просто посидіти на лавочці? А наступного разу вона захоче розважальну програму, а він не був готовий? Мені здається, що кафе це нормальне явище... Відколи це ївши морозиво пара має хвилюватись чи вони нажираються чи ще якесь слівце? ---------------