3D TV ADMIN 25.01.10 20:59 3Д телебачення вдома. Зараз у Британії транслююся 3 телеканали у 3д форматі. якщо не помиляюся, то окуляли коштують ~ 70дол. Щодо того, чи звичайний тб підійде, то не знаю. Є такі телевізори, що без окулярів можна переглядати. але якщо камера сканує розташування очей, то сумніваюся, що багато зможуть дивитися. Цікаво, наскільки шкодить таке 3д тб очі... --------------- Acid 14.04.10 15:31 Який прикол дивитись телебачення в 3д? хоча цікаво глянути як футбол виглядати буде) хоча якщо програють то ті окуляри полетять через вікно))) --------------- ADMIN 14.04.10 16:27 через вікно? я думав, що фанати в екран митають підручні предмети. 3Д вже досить давно існує, но тільки тепер почали щось з того неймовірне робити. В принципі, таке річ не завадить, коли ти хочеш оглянути товар чи ще щось в обємі. --------------- Acid 14.04.10 20:45 а це якраз найближчий підручний предмет буде крім бутилки пива) так нічого аж так ти неоглянеш в них. треба полюбе іти в магазин і дивитись. --------------- DREAMER 07.03.11 22:55 На рахунок очей то лиш раз сидів з такими окулярами за компом,правда з дешевими,хвилин 15 просидів,очі потім нестерпно боліли,щодо думки лікарів то ті радядь ходити до 3д кінотеатрів дуже рідко,бо це великий стрес для очей. --------------- ADMIN 08.03.11 13:08 я взагалі би радив використовувати 3Д технологію лише для моделювання й вивчення чого. ---------------