Форуми|Інтернет
PayPal

Повідомлення
1. ADMIN[1106](Off)SAY
19.12.10 16:52
«PayPal» (укр. ПейПал) — міжнародна система здійснення електронних платежів, що працює в мережі інтернет. Це найпоширенішій спосіб розрахунків в Інтернеті по всьому світу, PayPal виступає посередником між продавцем і покупцем, забезпечуючи найвищу надійність оплати картками VISA та MasterCard. Усі транзакції, здійснені через PayPal, захищено. У разі недобросовісності продавця, PayPal проводить розслідування і намагається вирішити проблему.

Власником PayPal.com є найбільший інтернет-аукціон eBay, де PayPal є основним методом розрахунку за товари. Нині PayPal користуються понад 150 мільйонів людей з понад 100 країн світу. Віднедавна PayPal працює з Україною і приймає картки VISA та MasterCard випущені українськими банками.
2. ADMIN[1106](Off)SAY
19.12.10 16:59
офіційний сайт - paypal.com

Тепер що доступно українцям?
наразі ми можемо лише надсилати кошти. якщо комусь треба купити якусь фігню на eBay, то вам прийдеться припаркувати карточку VISA чи MasterCard до пейпалу і зробити ще декілька операцій, після чого зможете купувати товари в інтернеті..
а от якщо ви вирішили заробляти гроші й отримати виплату на пейпал (чи просто отримати переказ від друга закордоном), то мушу вас засмутити, наразі для україни ця послуга недоступна.
більше того, якщо вкажете чужу країну, то пейпал просіче ваш іп і швидше всього заблокує.
нам лише залишається чекати на усі можливі операції з пейпалом...

Відповісти
Зберегти в txt

© ::ANDREW-LVIV::