Форуми|Різне
AIESEC Language School

Повідомлення
1. ADMIN[1106](Off)SAY
05.02.15 22:46
Language School – це освітній проект організації AIESEC, розрахований на студентів та школярів старших класів, які прагнуть покращити свій рівень володіння англійською мовою, поспілкуватись із студентами з інших країн світу та незабутньо провести позанавчальний час!

Під час занять наші іноземні викладачі проводять лінгвістичні ігри, дискусії, презентації про свої культури, адже самі вони приїжджають із найрізноманітніших країн світу!

Учасники нашої "Мовної школи" на заняттях знаходять не тільки спосіб покращити своє вміння спілкуватись англійською, але й нових друзів: як українських, так і іноземних! Багато часу студенти проводять разом із іноземними викладачами поза навчальним часом - адже їм обов'язково треба показати Львів, всі наші кав'ярні та музеї! І все це англійською - отже інтенсивна практика вам буде забезпечена!

Зазвичай, заняття відбуваються два рази на тиждень по 2 години кожне. Групи складаються з 10-15 людей. Але кожного разу ми намагаємось додати щось нове і цікаве, як, наприклад, зйомки власної короткометражки, або кіноклуб. Хто зна, що ми придумаємо цього разу? = )

https://vk.com/aiesec_ls

Відповісти
Зберегти в txt

© ::ANDREW-LVIV::