APK Ігри та Програми
Dark mode for Instagram, night mode activator
download Dark mode for Instagram, night mode activator ЗАВАНТАЖИТИ (APK) [9.1 MB]
prev Інші версії
Опис:

Додаток в темному режимі

Супершвидкий і світлий «Темний режим (Dark Mode)» дозволяє користувачам дуже легко використовувати найбільш очікувану тему темного режиму в своїх улюблених додатках без необхідності оновлення до Android 10.

Тепер насолоджуйтеся своєю улюбленою режимом Instagram Dark на більшості ваших пристроїв Android за допомогою програми Dark Mode.

Ви підключені до нескінченної прокручуванні на стрічку Instagram протягом декількох годин, і це сильно напружує ваші очі, якщо на вашому телефоні НЕ встановлено нічний режим (Night Mode) або встановлена ​​темна тема. Ми можемо допомогти вам в цьому, змінивши яскраві кольори додатки на темні і отримавши ...приємні враження. Розблокуйте Темний режим (Dark Mode) на пристрої Android за допомогою одного натискання кнопки.

Як використовувати?

Art Запустіть додаток
❇️ Натисніть кнопку «нічний режим (Night Mode)» в правій частині екрана.
❇️ Всі підтримувані додатки, включаючи Instagram, Google Chrome, Google Play Store, тепер переведені в Темний режим (Dark Mode).

Мені не подобається Темний режим (Dark Mode), я хочу повернутися до вихідних квітам додатки

Art Запустіть додаток
❇️ Натисніть кнопку «Денний режим »в правій частині екрана.
❇️ Всі підтримувані додатки, включаючи Instagram, Google Chrome, Google Play Store, тепер перетворені в первинні кольори.

Що таке автоматичний режим?
Автоматичний режим в темному додатку автоматично активує денний і нічний режим (Night Mode) в залежності від часу доби.


modeТемний режим (Dark Mode) для Instagram
Додаток спеціально розроблено для підтримки темного режиму для Instagram, що забезпечує зручність використання, стильний зовнішній вигляд, деталі HD і відмінний досвід використання Instagram.

uПоддержівает кілька додатків
Так, наше додаток називається темним режимом для Instagram, але воно, безумовно, підтримує багато інших додатків Google, такі як Google Play, Google Photos, Chrome і т. Д., і однаково добре підтримує нічний режим (Night Mode) для всіх цих.

on'tНе напружуй очі
Темний режим (Dark Mode) гарантує, що використання вашого телефону протягом довгих годин, особливо в нічні години, що не зашкодить вашим очам.

aveСохраніте акумулятор телефону
Наше додаток Dark mode оптимізовано для роботи від вкрай низького рівня заряду акумулятора телефону під час роботи.

Ми хотіли б знати, що ви думаєте про наш додатку в темному режимі, тому, будь ласка, залиште нам рейтинг і коментар. Якщо ви бачите будь-які помилки, будь ласка, напишіть нам, щоб ми могли покращити тему темного режиму. Отже, скачайте додаток, тому що ЧОРНЕ - НОВЕ ЗОЛОТО;)

Зроблено з любов'ю,
Team Dark Mode


Відмова від відповідальності - Наше додаток не є офіційним темним режимом для Instagram. Ми є альтернативним додатком, яка не спонсорується, не схвалюється, що не адмініструється і не пов'язане з Instagram.

Детальніше

Що нового:

Dark Mode 1.1.7 Оновлення

2020-10-07

Minor bug fixes
Dark mode for Instagram
Dark mode for all Social media coming soon

fb tw tw
Online: 5 (0/5)
© ::ANDREW-LVIV::
2.5358