APK Ігри та Програми
Google Chrome: Fast & Secure
download Google Chrome: Fast & Secure ЗАВАНТАЖИТИ (APK) [165.2 MB]
prev Інші версії
Опис:

Google Chrome - це зручний, швидкий і безпечний браузер. Він створений спеціально для Android. У Chrome вам доступні персоналізовані новини, швидкий перехід на улюблені сайти, скачування контенту, а також вбудовані Google Пошук і Google Перекладач.

Витрачайте менше часу і трафіку завдяки спеціальному режиму в Chrome. Браузер стискає текст, зображення, відео і сайти без втрати якості, що дозволяє економити до 60% трафіку.

Отримуйте доступ до контенту в один дотик. У Chrome можна не тільки користуватися швидким Google Пошуком, а й відкривати улюблені сайти (наприклад, новинні ресурси або соціальні мережі) на новій вкладці одним натисканням . Крім того, в C...hrome є вбудована функція пошуку. Просто натисніть на слово або словосполучення, щоб знайти його в Google, не залишаючи вихідну веб-сторінку.

Завантажуйте контент і відкривайте його в офлайн-режимі. Спеціальна кнопка в Chrome дозволяє завантажувати відео, зображення і цілі веб-сторінки в один дотик. Всі завантажені файли зберігаються на однойменній вкладці Chrome і стають доступні в офлайн-режимі.

Захистіть телефон, використовуючи Безпечний перегляд. вбудовану функцію Chrome. Якщо вона включена, при спробі відкрити небезпечний сайт або завантажити підозрілий файл в Chrome з'явиться відповідне попередження.

Використовуйте голосове управління. просто скажіть Chrome, що потрібно зробити. Знаходьте потрібну інформацію в Google за допомогою голосового пошуку, швидко відкривайте і переглядайте веб-сторінки де завгодно і коли завгодно.

функціями перекладу на екрані. Завдяки вбудованому Google Перекладачеві ви можете переводити цілі веб-сторінки в Chrome одним натисканням.

Отримуйте персональні рекомендації. Chrome запам'ятовує і враховує ваші інтереси. Відкривши нову вкладку в Chrome, ви побачите статті, вибрані на основі вашої історії переглядів. Щоб зробити пошук в Google ще швидше, Chrome може пропонувати вам варіанти запитів і веб-адрес - вони будуть з'являтися у міру введення.

Зберігайте конфіденційність. Веб-сторінки, відкриті в режимі інкогніто, не зберігаються в історії переглядів.

Синхронізація дані. При вході в Chrome закладки, паролі та налаштування автоматично синхронізуються і стають доступні на всіх ваших пристроях.

* Отримуйте повідомлення про нові функції мобільного браузера Chrome.

Детальніше

Що нового:

Google Chrome: швидкий браузер 89.0.4389.72 Оновлення

2021-03-03

Спасибі, що вибрали Chrome! У цьому оновленні ми підвищили стабільність і продуктивність.

fb tw tw
Online: 2 (0/2)
© ::ANDREW-LVIV::
1.6226