APK Ігри та Програми
Highlight Cover for Instagram Story
download Highlight Cover for Instagram Story ЗАВАНТАЖИТИ (APK) [23.5 MB]
prev Інші версії
Опис:

Highlight Cover Maker - кращий редактор і творець Instagram Highlight 2020

Highlight Cover Maker - це додаток-редактор обкладинок для історій Instagram, а також творець логотипів, який може створити ваш бренд без будь-якого дизайнерського досвіду з вашого боку.

Це допоможе вам легко створювати високоякісні обкладинки для історій в Instagram, які можна додати до свого профілю в Instagram і отримати більше лайків і передплатників! Крім того, він допомагає донести цінність вашого бренду, створивши для вас ідеальний логотип!

Highlight Cover Maker - Ingstagram Story виділіть лабораторію художнього дизайну і творця логотипів для вашого бренду! Це програма, яка вам нео...бхідно для вашого Instagram, крім творця колажів, планувальника кормів і власника малого бізнесу! Так що давайте розкриємо сюжет і отримаємо більше лайків!

【Творець обкладинок для історій в Instagram Instagram
-Highlight Cover Templates: 2500+ Highlight Templates
-Icon: 2500+ виділених значків, логотипів, символів і наклейок, включаючи RoseGold, Chalk, Sketch, Neon, Elegant, Doodle і т. д
-фон: більш 500+ високоякісних фонів з різними стилями і квітами
-Текстура шрифту і шрифти: більш 400+ шрифтів і текстур шрифтів, щоб виділити вашу обкладинку Highlight!
-різні колірна палітра, дизайн кордонів і рамок на вибір, щоб зробити ваші родзинки предметами мистецтва.
-Використовуйте обкладинку instagram для своєї сторінки facebook та twitter.
-Безкоштовний ящик для інструментів: ви можете обрізати, змінювати розмір і масштабувати все, що хочете, за допомогою набору інструментів.
-Загрузіте свої власні зображення, завантажені з Pinterest, і створіть свій власний Highlight для завантаження в Pinterest і навіть в тік- ток.
-Напішіте свій текст: напишіть свої підписи і слова і надрукуйте галас з різними шрифтами і унікальним дизайном, щоб показати свою історію.
- Перетворіть свої фотографії в мистецтво і створіть свій власний колаж.
-текстовий оформлення: додайте текстуру до своїх піктограм і шрифтів, щоб створити ефект, легко створювати картинки.

【Створення бренду, маркетинг в соціальних мережах Logo Maker】
-Ми надаємо значки, логотипи та графічні шаблони для кожної категорії, включаючи логотип для макіяжу, модний логотип і т. Д.
-Розширені елементи дизайну для більшої персоналізації, які зроблять ваш власний логотип зручним і принесуть великий успіх у вашому бізнесі.
- Зберігайте різні розміри для різних соціальних платформ, таких як Facebook, Pinterest, Twitter і т. Д .
- Зробіть збірку свого логотипу та можете налаштувати колір значків або використовувати текстури зображення для розмальовки вашого логотипу та графіки, що зробить звичайний логотип особливим і стане вашим власним логотипом .
-Настройте графіком точно, як ілюстратор. З нашим конструктором логотипів ви досягнете більшого успіху в своєму бізнесі і засвітитися на сайтах Fiverr і Linkedin.

Як додати обкладинки для основних моментів:
-тривалість натискайте основні моменти історії в своєму профілі
-Натисніть « редагувати виділення ».
-Натисніть« редагувати обкладинку ».
-Загрузіте кращі обкладинки з вашого альбому
-Обрезайте його і перегляньте свої основні моменти

Put a highlight cover to unfold your story in Mojo and vsco style. And you will achieve giant progress in storiesedit performance. Our App is rich in instories and storybeat highlight cover resources. Our users can also ask for nichi icons for special storychic events. Just pick a dazzle highlight cover and use it like every storyluxe Influencer! We will help you build your unique story art!
You can also create a logo in canva with picsart tools for your swag business ideas. Our App will certainly assistant you to realize your graphic and text design expectations in the canva. When you have no idea what you want, we will also provide you unum choices for your esty brand. Start with a looka and try to tailor brand for your business! Logo maker and saver is always ready for your wix brand spreading!

Детальніше

Що нового:

Highlight Cover & Logo Maker for Instagram Story 2.4.3 Оновлення

2020-09-23

- Bugs fixed and improvements on performance.

fb tw tw
Online: 6 (0/6)
© ::ANDREW-LVIV::
2.8193