APK Ігри та Програми
Highlight Cover Maker for Instagram - StoryLight
download Highlight Cover Maker for Instagram - StoryLight ЗАВАНТАЖИТИ (XAPK) [25.1 MB]
prev Інші версії
Опис:

Привабливий профіль Instagram зроблений не тільки з декількома постами, відео та основними моментами. Потрібно більше прикрас, унікальний декор. Якщо у вас є профіль в Instagram з десятками яскравих історій без будь-якої обкладинки, то ми повинні сказати, що ваш профіль виглядає трохи моторошно. Щоб позбутися від цього, ви можете додати красиві обкладинки для ваших відблисків і зробити його більш привабливим. Тепер питання, де знайти ідеального творця обкладинки для Instagram? Ну, це додаток є відповіддю! Ми створили безкоштовну програму для створення основних моментів в Instagram. Це дозволяє створювати кольорові історії, сюжетні мистецтва за допомогою квіткових, колірних і мармурових конст...рукцій.

Що всередині:

Проста настройка. Творець обкладинок StoryLight Highlight дозволяє легко налаштовувати всі шаблони. Просто натисніть на кольори, межі, значки, наклейки, тексти, щоб збільшити їх або редагувати їх.

Підсвічування фону. Додаток, призначений для виділення вашого облікового запису в Instagram. Створюйте красиві обкладинки для яскравих моментів Instagram. Є різні фони, кольори, квіткові і мармурові конструкції на вибір.

Межі. Додайте рамку на обкладинку підсвічування IG, щоб зробити її більш гарною. Є десятки виділених кордонів, які ви можете використовувати. Додати їх легко,

Значки та наклейки: Пакет цікавих значків, які можна додати на обкладинку. Він має смайлики, квіткові значки, набір іконок їжі, а також любовні значки. (+ Ще багато в дорозі).

Додати текст. Додаток StoryLight Highlight для Instagram - це свого роду редактор історій Instagram, який також дозволяє додавати текст з красивими шрифтами в обкладинку для Instagram.

Для Influencers: Influencers завжди потрібно щось привабливе, щоб отримати більше послідовників і отримати більше потенційних клієнтів. Гарна обкладинка може легко принести вам більше прибутку у вашому бізнесі. Отже, спробуйте додаток сьогодні.

і інші функції будуть додані найближчим часом з новими оновленнями. Встановіть сьогодні!

Детальніше

Що нового:

Майстер створення обкладинок для Instagram - StoryLight 6.2.8 Оновлення

2020-10-10

Привіт милі Винищувачі! Сподіваюся, вам подобається створювати обкладинки в додатку. У нас є нове оновлення, щоб дати вам більше можливостей для творчості.

- Додані нові стікери і шаблони в:
+ Chalk
+ Neon
+ Boho
+ Super Basic

Сподіваюся, вам сподобається це оновлення. Поділіться своєю думкою в Instagram @ storylight.app. Якщо вам подобається додаток, поставте нам оцінку в Play Store.

fb tw tw
Online: 7 (0/7)
© ::ANDREW-LVIV::
2.6936