APK Ігри та Програми
Layout from Instagram: Collage
download Layout from Instagram: Collage ЗАВАНТАЖИТИ (APK) [6.6 MB]
prev Інші версії
Опис:

Новітнє додаток від Instagram дозволяє вам створювати забавні і унікальні колажі з різних своїх фото і ділитися ними зі своїми друзями.

Вибирайте фото зі своєї фотоплівки або використовуйте вбудовану функцію «фотокабіни», щоб робити знімки на місці, і відразу ж переглядайте різні колажі з них. Виберіть колаж, який сподобався вам найбільше, і внесіть необхідні зміни, щоб зробити його своїм власним.

Інтуїтивно зрозумілий і простий принцип роботи програми Layout дає вам повний контроль над творчим процесом. Торкніться екрану, щоб створити дзеркальне відображення і перевернути або замінити зображення, утримуйте і перетягніть фото, використовуйте жести для збільшення або зменш...ення масштабу або використовуйте засоби управління для зміни розміру. Якщо ви займаєтеся редагуванням, у вас є все, щоб залишатися творчим - ви можете розповісти історію, похвалитися новим вбранням або просто склеїти або вибрати навмання різні зображення, а також просто змінити вигляд своїх звичайних фото, щоб передати настрій або тему.

** ФУНКЦІЇ **

* Ви можете змішати до 9 своїх фото відразу, щоб створити забавний персоналізований колаж.

* Використовуйте вкладку «Лица», щоб швидко знаходити фото з людьми на них.

* Зупиніть мить в режимі «фотокабіни», зробивши кілька швидких спонтанних знімків.

* Зберігайте свої колажі в фотоплівці і діліться ними в Instagram або інших мережах.

* Ви легко можете подивитися останні 30 обраних фото на вкладці «Недавні».

* Використовуйте фільтри і творчі інструменти Instagram для своїх колажів, щоб виділити їх ще більше.

* Скачайте додаток і відразу ж починайте створювати колажі. Не потрібно проходити реєстрацію або створювати акаунти - ніщо не відверне вас від творчого процесу.

Детальніше

fb tw tw
Online: 7 (0/7)
© ::ANDREW-LVIV::
1.6163