APK Ігри та Програми
LuluBox - Allow you to unlock all skin of FreeFire
download LuluBox - Allow you to unlock all skin of FreeFire ЗАВАНТАЖИТИ (APK) [13.2 MB]
prev Інші версії
Опис:

Lulubox -додаток для пропатчіванія ігор, на кшталт SB Game Hacker , GameGuardian або Cheat Engine. Воно пропонує нам каталог патчів для ряду ігор, а також можливість застосовувати їх до тих, які ми вже встановили. Для цієї мети нам просто потрібно додати гру до списку патчіруемих додатків. У свою чергу, з цим додатком користувачі можуть поділитися своїми власними модами або MODs або плагінами, щоб інші користувачі мали можливість користуватися ними в своїх іграх.

Lulubox дозволяє гравцям ділитися своєю інформацією і завантажувати свої плагіни, що сприяє розвитку ігрового процесу в різних аспектах. Ви можете упралять такими іграми, як бос.

Особ...ливості Lulubox для андроїд :
- Керувати вашими іграми і збирати всі;
- Пропонуються плагіни. Тепер використовуйте свою уяву;
- Поліпшити досвід користувачів;
- Поліпшити дизайн ігрової взаємодії;
- Модернізувати ігрові функції;

Ігри, сумісні з Lulubox
Проте, хоча він має намір стати сильним аналогом, йому все ще належить пройти довгий шлях, особливо з точки зору ігор, які може зламати, так як їх в даний час не так вже й багато. Фактично, він за замовчуванням сумісний тільки з невеликим списком назв, хоча, як ми вже згадували вище, він також виконує пошук серед ігор, які ми вже встановили на наше Android-пристрій, щоб знайти інші сумісні гри. У будь-якому випадку його розробники напевно збільшать цей список в найближчому майбутньому:

Mobile Legends Bang Bang.
Garena Free Fire Battlegrounds.
Subway Surfers.
Hole.io

ми припускаємо, що ви розумієте, що ви повинні попередньо встановити кожну з цих ігор на свій смартфон, щоб скористатися всіма можливостями цього інструменту, який дозволить нам скачати скіни безкоштовно , щоб налаштувати навколишнє середовище, наші персонажі і їх зброя (якщо вони доступні в грі, звичайно). До речі, ми зможемо розблокувати всі наряди і ховерборд, випущені з кожним новим оновленням гри Subway Surfers в жанрі endless runner, які зазвичай вимагають оплати через вбудовані покупки в додатку.

Набагато краще, ніж Youtube Downloader

Lulubox Video Browser дозволяє всім користувачам завантажувати і зберігати відео прямо на андроїд. Відкрийте відео-сайт в Lulubox Video Browser, знайдіть ваші улюблені відеокліпи або фільми, потім натисніть кнопку завантаження в нижній частині екрана. Безкоштовно і в 10 разів швидше HD Video Downloader для Android, встановіть Lulubox і спробуйте! Завантажте Youtube, Facebook, Instagram, Twitter, навіть гарячі ххх відео і багато іншого. Завантажте та подивіться офлайн-фільми на свій Android сьогодні, а тепер встановіть останню версію Lulubox і спробуйте!

Завантажити Lulubox apk . Почніть ваше пригода!


Детальніше

fb tw tw
Online: 6 (0/6)
© ::ANDREW-LVIV::
0.341