APK Ігри та Програми
Matching Magic: Oz - Match 3 Jewel Puzzle Games
download Matching Magic: Oz - Match 3 Jewel Puzzle Games ЗАВАНТАЖИТИ (APK) [47.7 MB]
prev Інші версії
Опис:

З'єднувати і прокладайте собі шлях по доріжці з жовтої цегли, щоб знайти великого чарівника Оз !
Рушайте на пошуки пригод з Дороті і її друзями Тотошку, Пугалом, Залізним Дроворубом і боягузливим Левом!

Matching Magic: Oz - найкраща безкоштовна гра жанру «з'єднай 3» для Жевунов, діточок і всієї родини! Вас чекають тисячі рівнів класичної гри «три в ряд» з красивими самоцвітами і нескінченне веселощі - абсолютно безкоштовно! Мила і яскрава малювання Matching Magic перенесе вас в фантастичну країну Оз. І кожен рівень «з'єднай 3», який ви пройдете, заведе вас все далі по доріжці з жовтої цегли.

Ви готові до пригод?Чим Matching Magic: Oz ...така гарна?

👠МАНІЯ «з'єднувати 3»
Сполучайте, переносите, висаджуйте і знищуйте чарівні самоцвіти й дорогоцінні камені, схожі на цукерки, в непростих і чарівних головоломках жанру «з'єднай 3 ». Підривайте блоки, щоб заробити зірки і встановити рекорд! Проходьте нові складні рівні з витонченими схемами, крутими підсилювачами і чудовими завданнями для новачків і профі!

👠 БЕЗКОШТОВНІ БОНУСИ КОЖЕН ДЕНЬ!
Деякі безкоштовні ігри цього жанру в результаті виявляються далеко не такими безкоштовними, - але не Matching Magic! Не хвилюйтеся про те, що доведеться витратити ваші предмети на складному рівні і заплатити, щоб їх повернути. У вас є щоденна карусель, а з нею безкоштовні нагороди кожен день - всього одним дотиком!

👠ЛЕГКАЯ І ПРОСТА ГРА!
Прелесть головоломок - в головоломках, так? У Matching Magic немає заплутаних історій, долгостроек і карт світу - тільки тисячі веселих і захоплюючих рівнів «з'єднай 3»! Так ми дбаємо про те, щоб ви отримали вибух задоволення!

👠МІЛАЯ І ЧАРІВНА ГРАФІКА!
Слідуйте за Дороті по фантастичній країні Оз! Забудьте про щоденному стресі - мила, яскрава графіка допоможе вам миттєво розслабитися. Блискучі самоцвіти й дорогоцінні камені, дивовижні вибухові ефекти, наймиліші друзі Дороті, наприклад Опудало і Лев, - все це занурить вас в нову чарівну реальність «з'єднай 3»!

👠БЕЗЛІМІТНИЕ ЖИТТЯ!
Грайте скільки завгодно, і все безкоштовно, зрозуміло! У Matching Magic немає ліміту життів, немає таймерів, немає сердечок, і грі ніщо не заважає. Грайте коли хочете, де хочете, скільки хочете - вас чекає нескінченна радість!

Пориньте в чарівний світ Оз і зіграйте в гру «з'єднай 3», яка захопить вас і не дасть вам нудьгувати. Разом з Дороті пройдіть по доріжці, викладеної жовтою цеглою, врятуйте синіх пташок, звільніть село Жевунов і познайомтеся з новими друзями!

Чарівна країна Оз чекає вас!


Facebook: https: / /www.facebook.com/CookAppsVivaStudios
Компанія: https://www.cookapps.com/
Контакт: viva_studios@cookapps.com
Детальніше

Що нового:

Matching Magic: Oz - З'єднай 3 каменю: головоломки 2.0.2 Оновлення

2020-08-10

New version available!
Please update your game!

fb tw tw
Online: 7 (0/7)
© ::ANDREW-LVIV::
3.683