APK Ігри та Програми
Opera Mini browser beta
download Opera Mini browser beta ЗАВАНТАЖИТИ (APK) [14.2 MB]
prev Інші версії
Опис:

Завантажте бета-версію Opera Mini для Android. Спробуйте в дії новітні функції нашого браузера, економлячи трафік при роботі в інтернеті і швидше відкриваючи улюблені сайти.

Бета-версія дає вам можливість першими новітні функції Opera Mini, нашого кращого браузера для Android версії 2.3 і вище. Opera Mini - красивий, швидкий і безкоштовний браузер для телефонів і планшетів. Оскільки це бета-версія, ваша думка особливо важливо для подальших поліпшень браузера.

Дизайн Opera Mini beta тепер максимально наближений до власного дизайну системи Android, а управління браузером стало ще простіше і зручніше. Opera Mini beta з її лаконічним і зрозумілим інтерфейсом дає вам ...більше можливостей для роботи в інтернеті. Пам'ятайте, що це бета-версія, тому ми будемо вдячні вам за інформацію про будь-яку ваду.

Завантажте Opera Mini beta - один з найшвидших браузерів для Android - це, як завжди, абсолютно безкоштовно. Спробуйте ще швидшу і зручнішу роботу в інтернеті на вашому мобільному пристрої.

Дякую за участь в тестуванні Opera Mini beta.

Якщо ви шукаєте стабільну, загальнодоступну версію Opera Mini, її можна завантажити тут:
https://play.google.com/store /apps/details?id=com.opera.mini.native

Допоможіть нам зробити Opera Mini ще краще. Залиште свій відгук тут: http://forums.opera.com/Categories/ru-opera-mini/.
Є питання? Потрібна допомога? Відвідайте сторінку http://www.opera.com/help/mini/android/.
Останні новини від Opera Software:
VK - http://vk.com/opera
Facebook - http: / /www.facebook.com/opera/

Умови використання

Фактом завантаження цього додатка ви приймаєте Ліцензійна угода з кінцевим користувачем за адресою https://www.opera.com/eula/mobile. Крім того, дізнатися про те, як Opera обробляє і захищає ваші дані, ви можете, прочитавши нашу Заяву про конфіденційність за адресою https://www.opera.com/privacy.

Детальніше

Що нового:

Браузер Opera Mini beta 52.1.2254.54290 Оновлення

2020-10-27

Various stability and performance fixes

fb tw tw
Online: 7 (0/7)
© ::ANDREW-LVIV::
2.551