APK Ігри та Програми
Repost for Instagram - Regrann
download Repost for Instagram - Regrann ЗАВАНТАЖИТИ (APK) [11.2 MB]
prev Інші версії
Опис:

Regrann ™ дозволяє вам робити репост, публікувати і зберігати фото і відео, використовуючи додаток Instagram.

Ви також можете розміщувати повнорозмірні фото з галереї телефону на Instagram, що не обрізаючи їх. Немає більше необхідності втрачати частину ваших фото!

ПРИМІТКА: При натисканні на три точки, ви побачите тільки "Скопіювати URL", якщо фотографія є публічною. Instagram не даватиме посилання на приватні рахунки.

Програма не додає водяні знаки на вихідні фото і відео.

Немає необхідності входити в систему. Додаток працює у фоновому режимі.

ПРОСТО - Немає необхідності виходити з Instagram
З будь-якого екрану Instagram і від ...будь-якого користувача Instagram, виберіть потрібне фото або відео, натисніть на 3 точки під коментарями і виберіть "Копіювати URL ". Це так просто!

Regrann дає можливість робити репости на вашому каналі Instagram, зберігати зображення для подальшого репоста, або передавати їх будь-кому іншому додатку для роботи з фото або відео.

АВТЕНТИЧНІСТЬ - Зберігайте оригінальні фото і відео недоторканими
Дайте своїм передплатникам ознайомитися без в повному обсязі з фото і відео, які ви розміщуєте, діліться з іншими або зберігаєте. Regrann дає кредити користувачам, матеріали яких ви репоста, не змінюючи фото і відео ніяким чином.

Кредит додається до заголовку фото / відео, яке ви репоста.

Коли ви завантажуєте фотографії з галереї зображень телефону на Instagram, функція No-Crop дозволяє завантажувати їх в повному обсязі, без обрізання чи втрати.

ШВИДКО - Не вимагає авторизації
Regrann використовує додаток Instagram для репостінга фото і відео. Таким чином, немає необхідності входити в систему. Програма працює на задньому плані Instagram.

Крім того, Regrann може бути налаштований для роботи в швидкому режимі, роблячи репостінг і збереження в пам'яті пристрою ще більш швидким.

Детальніше

Що нового:

Regrann 9.31 Оновлення

2020-10-06

Performance improvements and minor fixes

fb tw tw
Online: 4 (0/4)
© ::ANDREW-LVIV::
3.1016