APK Ігри та Програми
SKORES - Live Football Scores
download SKORES - Live Football Scores ЗАВАНТАЖИТИ (XAPK) [22.9 MB]
prev Інші версії
Опис:

ФУТБОЛ ОНЛАЙН - найшвидше і просте у використанні додаток РАХУНОК ФУТБОЛ У ПРЯМІЙ ТРАНСЛЯЦІЇ! Проживайте весь ФУТБОЛ в прямій трансляції на вашому Андроїд, і більше ніколи не пропустите жодного гола! Прямо зараз приєднуйтесь до мільйонів користувачів, які вже довірилися нам!

Отримуйте повідомлення про забиті голи в режимі реального часу, переглядайте всі турнірні таблиці та результати матчів з футболу, отримаєте доступ до ВІДЕО-роликам забитих голів прямо з вашого телефону!

Додаток «Футбол онлайн» абсолютно БЕЗКОШТОВНЕ і включає наступні функції:
- Персоналізіруемие ПОВІДОМЛЕННЯ ГОЛ в прямій трансляції
- РЕЗУЛЬТАТИ ФУТБОЛ в режимі реального часу - Прем'єром-ліга..., Перша ліга, Друга ліга, Кубок Росії з футболу, Ліга чемпіонів, Ліга Європи і інші чемпіонати ...
- НОВИНИ та поновлення
- Повні турнірній таблиці всіх чемпіонатів (на дому, в гостях, склад ...)
- ГРАФІК матчів
- СТАТИСТИКА матчів в режимі реального часу
- КОМЕНТАРІ у прямій трансляції

Додаток Футбол онлайн також є найповнішим. Воно відстежує +1000 змагань з футболу в світі! У будь-який момент ви можете отримати доступ до результатів, турнірним таблицями і графіками матчів ваших команд і чемпіонатів!

Додаток включає наступні розділи:
- Результати Футбол: результати +1000 чемпіонатів і змагань в прямій трансляції! (Клубний чемпіонат світу ...)
зчитувача футболу, ринок і трансфери в режимі реального часу. Отримуйте актуальні новини, відстежуйте ринок трансферів і переглядайте останні новини в будь-який час
- Матчі в режимі реального часу: швидкий доступ до рахунку матчів в режимі реального часу ремьер-ліга, Перша ліга, Друга ліга, Кубок Росії з футболу, Ліга чемпіонів , Ліга Європи ...)
- Турнірна таблиця Футбол: графік всіх чемпіонатів. Ви зможете отримати доступ до статистики минулих футбольних матчів і до програми майбутніх матчів.
- Вибране: швидкий доступ до ваших улюблених змагань і командам. Одного "кліка" досить для того, щоб ніколи більше не пропустити результати вашої улюбленої команди або чемпіонату!
- Детальний опис Футбольних матчів: ознайомтеся в прямій трансляції зі статистикою матчів, коротким змістом, складом команд, іменами гравців, які забили гол, пасующіх гравців і гравців, які отримали попередження (жовта картка, червона картка ...), а також відео-роликами забитих голів!

Додаток «Футбол онлайн» безкоштовне. Завантажуйте прямо зараз наш додаток футбол в прямій трансляції та проживайте футбол на всі 100%.

Приєднуйтесь до нашої спільноти з більш ніж 4 мільйонами шанувальників в соціальних мережах.
Facebook: https: //www.facebook. com / skoresofficial /
Instagram: https://www.instagram.com/skores/
Twitter: @skoresofficial

Детальніше

Що нового:

Skores - Футбол онлайн 3.7.4 Оновлення

2020-10-15

We've worked very hard to make the App even more fast, accurate, and easy to use.

- Optimization of overall performance
- Corrections and graphical optimizations
- Favorites management improvements
- Details of cards distributed on a competition
- Optimized notifications: All notifications of a match are now grouped into one, and you can cut the sound in one click!

fb tw tw
Online: 5 (0/5)
© ::ANDREW-LVIV::
2.7301