APK Ігри та Програми
Soccer Cup 2020: Free League of Sports Games
download Soccer Cup 2020: Free League of Sports Games ЗАВАНТАЖИТИ (APK) [72.4 MB]
prev Інші версії
Опис:

Футбол гра вже тут! Ігри футбол 2020 року, які створені спеціально для того, щоб принести тобі сотні годин розваги та удосконалення навичок. Покажи іншим країнам, у кого краща команда на планеті і виграй фіфа чемпіонат.

Не соромся і насолоджуйся атмосферою, якої оповитий футболу 2020!
Приходь на поле і відчуй дух фіфа futbol! А головне те, що у тебе є можливість грати в спортивні ігри футбол 2020. Вийшло нове оновлення і тепер ти можеш отримати все, що ти хочеш, адже це футбол гра.

В soccer твої знання про soccer фіфа є безцінним надбанням, так як індивідуальні рівні навичок гравців, ігрові стилі і ходи відтворюються в грі futbol з ретельним увагою до деталей. Вибери... одного з фаворитів football, таких як Аргентина, Іспанія або Бразилія, або допоможи одному з аутсайдерів досягти першого місця!

Тренуйся, розвивайся і ти обов'язково досягнеш успіху в futbol фіфа, суперники не зможуть тебе здолати і всі трофеї будуть твої. Після того, як ти спробуєш зіграти в football, ти не зможеш зупинитися. А все через емоції, які може дати тільки ця футбол гра. Справжній futbol чекає на тебе!

режими

Сезон - Веди свою команду весь футбольний сезон до футбол слави.
турнір - Стань кращим в світі і створи історію за допомогою football.
Практика - Покращимо свої навички і приходь їх випробувати під час soccer, тренуйся.

Май повний контроль над кожною дією на поле так, як може забезпечити лише ця soccer гра! Ці спортивні ігри не тільки для професіоналів futbol, ​​але і для новачків. У тебе піднімається бойовий дух і спортивні ігри футболу 2020 затягують тебе на багато годин. Більш того, це кращий спосіб поліпшити навички в ігри soccer і підготувати себе на справжній football.

Природні рухи гравця і глибока тактика принесуть реальний досвід football на твій телефон! Це сама захоплюючий futbol в історії! Виграй football у команд суперників і будеш професійним фіфа гравцем як знамениті зірки soccer.

Ця програма - soccer - фіфа прямо у тебе в телефоні. А також воно є найбільш реалістичною грою futbol. Грай в кращу гру football прямо зараз!

Спортивні ігри футбол доступні для тебе в будь-який час і в будь-якому місці!

Детальніше

Що нового:

Football Cup 2020 1.14.6 Оновлення

2020-10-19

- Added Daily Quests
- Start new season Champions Cup 20/21
- Added 6 new teams
- Update club kits 20/21
- Added 10 new alternative kits

fb tw tw
Online: 9 (0/9)
© ::ANDREW-LVIV::
2.5046