APK Ігри та Програми
Soccer Football Strike Worldcup Champion League
download Soccer Football Strike Worldcup Champion League ЗАВАНТАЖИТИ (XAPK) [46.3 MB]
prev Інші версії
Опис:

Футбол Футбол Флік Кубок світу Ліга чемпіонів
Якщо ви дійсно хочете поліпшити свої футбольні навички, такі як стрільба, дриблінг, футбольні удари по воротах, то ви можете безкоштовно завантажити цю нову популярну гру для Android. Ви можете навчитися нової футбольної тактики в цій футбольній грі. Ви можете вдарити футбол за ворота проти ваших противників. Ви вивчаєте нові футбольні снасті і ухилятися з дивовижними футбольними засобами управління. Можливо, ви грали в багато справжні футбольні ігри з 11 гравцями, але ця футбольна гра в стилі флік відрізняється від того, що в цій мобільного футбольній грі ваша мета - вивчити нову футбольну тактику.
У цій професійній футбольній зірковій... лізі у вас буде футбольний глядач, аплодує вашому футбольній майстерності. У цій складній мобільного футбольній грі ви можете розташувати свого гравця на стадіоні, як і інші справжні футбольні ігри на 11 гравців. Можливо, ви бачили багато матчів чемпіонату світу з футболу і зіркових футбольних ліг, де футболісти борються і ухиляються, щоб захищати голи або забивати голи. Як і ті футбольні ліги в цій футбольній грі, ви будете футбольним героєм або футбольною зіркою, який повинен захищати голи, а також демонструвати свої майстерні навички футболу, щоб забивати дивовижні голи проти кращої футбольної захисту миру. У цій футбольній грі ви повинні показати свої найкращі футбольні навички дриблінгу та ухилення. У реальному футболі перед справжнім футбольним матчем у нас різні кваліфікаційні ліги і штрафи. У цій грі ви будете грати в футбольний відбірковий матч на золотий нозі, де ви повинні докласти всіх зусиль, щоб стати чемпіоном світу по футболу.
У цьому футбольному футболі Flick World Championship League у вас будуть різні ігрові режими. Ви будете грати як захисник, так і нападник. Якщо ви хочете стати супергероєм на футбольних полях, ви можете стати супергероєм, завантаживши цю гру. Ви повинні забивати голи і гольові пости проти захисту стін і простого воротаря в складний час. З іншого боку, ви повинні захищати мети від своїх супротивників. Тепер ви можете насолоджуватися новим Christmas Winter Updater з воротарської Санта-Клаусом, веселитися з різдвяними подарунками і грати в сніговій середовищі з новими футбольними м'ячами.
Особливості гри
Виберіть свої власні футбольні м'ячі
* Ви можете мати свій власний футбол з різними дизайнами.
* Ви також можете змінити текстуру кулі.
Виберіть свою улюблену команду.
* Ви можете вибрати свої улюблені футбольні команди.
* Ви можете встановити форму відповідно до ваших футбольними командами .
* Ви можете сильно вдарити по футболу.

Детальніше

Що нового:

Футбол Футбол Флік Чемпіонат світу Чемпіонів 9.0 Оновлення

2020-07-14

Have Exciting Game Play
Have Multiple Game Modes for User Liberty
Have multiple soccer options
Have Multiplayer teams and players.

fb tw tw
Online: 10 (0/10)
© ::ANDREW-LVIV::
3.5368