APK Ігри та Програми
Soccer Strike Penalty Kick Football Super League ⚽
download Soccer Strike Penalty Kick Football Super League ⚽ ЗАВАНТАЖИТИ (APK) [26.1 MB]
prev Інші версії
Опис:

Футбольна супер-ліга - це справжній приємний футбол, в який ви ніколи раніше не грали. Вкидання в футболі. 2019. киньте виклик всім футболістам світу, щоб досягти мети без проблем під час штрафного удару в суперлізі. Вдарте по м'ячу, щоб уразити ціль за обмежений час, щоб отримати багато очок і зберегти гол від воротаря у футбольній лізі страйку 2019. показати свою майстерність збереження мети і налаштувати freekick, гравців суперника, воротаря з безліччю разблокіруемий гравців. Суперліга - це новий спосіб футбольного футболу. Насолоджуйтесь футбольним ударом на різних стадіонах і отримаєте унікальний футбольний кік. Це футбольна футбольна ліга, в яку легко грати і легко отримувати пенальті....

Вам подобається штрафний удар? Але грайте красивим способом пенальті в більш новому, кращому і більш швидкому ударі, щоб отримати мета у футболі суперліги, щоб виграти кубок футбольного кубка. Справжня футбольна гра готова для вас найкраща футбольна гра. Остаточний досвід футболіста, щоб стати чемпіонами страйкової ліги і найінтенсивніших і захоплюючих футбольних ігор. Передайте м'яч іншому гравцеві і збирайтеся проявити вміння, щоб виконати мету, щоб пересуватися по командам інших супротивників. Ідеальна мета - назавжди перемогти воротаря світового героя. Краща новітня мобільна футбольна футбольна гра доступна з легким керуванням з реалістичною анімацією і приголомшливим захоплюючим дією.

ФУТБОЛ УДАРУ ШТРАФ ФУТБОЛ СУПЕР МЕТА, ВИГРАТИ НОВИЙ СТИЛЬ КІК

Сучасний футболіст використовує непередбачуваний стиль удару для досягнення мети . Великий футболіст отримує гол і командний рахунок. В штрафний воротар в упор намагається зупинити футбол, але у вас є досвід і вміння, щоб покласти м'яч в сітку і отримати супер гол. Гравець вашої команди тренується і готовий побити інших кращих світових команд спортивного гравця. У футбольному матчі бий по м'ячу і отримай кращий гол у своїй кар'єрі. Досвід футбольної супер-футбольної ліги в матчах пенальті 2019.
Особливості футбольного удару пенальті футбольної суперліги

Кращий гол, вигравши стріляти

Кілька freekick

Дивовижна футбольна страйкова ліга

Зірки світового футболу

Справжнє футбольне досягнення

Управління командним гравцем

Любитель спорту Суперліги

Мрія пенальті

Новий сезон футбол 2019

Детальніше

Що нового:

Футбольний удар неустойка Удар Футбол супер ліга ⚽ 1.6 Оновлення

2020-04-24

New Features Added
Improve Graphics
Minor Bugs Fixed

fb tw tw
Online: 2 (0/2)
© ::ANDREW-LVIV::
2.3834