APK Ігри та Програми
Story Maker - Templates for Instagram Story
download Story Maker - Templates for Instagram Story ЗАВАНТАЖИТИ (APK) [12.3 MB]
prev Інші версії
Опис:

inStory, кращий редактор історій Історія і творець історій для інстаграм дозволяє вашій історії виділитися найпростішим способом. 500 унікальних і шикарних дизайнів висловити свої думки і життєві моменти в елегантні Історія. Просто виберіть кілька фотографій, прикрасьте їх шаблони, текст, фільтр, стікер, фон, обкладинка для Актуального і готово!

Поділіться своїми історіями і смаком з усім світом, залучити більше послідовників і лайків в Instagram, Facebook або Snapchat! ❤

Шаблон & Історія Колаж
100 стилізованих шаблонів, включаючи фільм, журнал, розірвану папір ... роблять вашу історію схожою на кілька годин . Нові колекції додаються щоти...жня, щоб ідеально відповідати будь-якому випадку.

Текст
Запишіть свій настрій за допомогою понад 100 стилів тексту, відібраних шрифтів типу «галас», і ви також можете налаштувати розмір, колір і кордони за допомогою всіх розширених текстових інструментів.

Виробник обкладинок
100 значків, які зроблять ваш профіль історії IG елегантним, і ви навіть зможете створити свою власну оригінальну обкладинку з добре продуманими елементами.

Фони
Різні кольори, розмиття і Моранді, сучасний і класичний, і т. і InStory надає ручку вибору кольору для вас, щоб отримати будь-який колір з фотографії.

Стікери
Украшайте історії стікерами (їх більше 200!), милими емодзі, сердечками, значками міст і т. п.

фільтри
Більше 70 ретельно відібраних фільтрів для ваших історій: Polaroid, Retro, Ginkgo, Vintage і ін.

Обліковий запис не потрібно і експорт високої якості
Ніякої реєстрації або облікового запису користувача, просто відкрийте inStory, щоб почати створювати. Розгорніть історії з високою роздільною здатністю в Instagram, Facebook, WhatsApp ...

Скоро
- Попередньо фільтри і ефекти, такі як Polaroid & Retro, покращують ваші історії.
- Підтримка редагування з співвідношенням 1: 1 (для публікації в Instagram).
- Підтримка вільного шаблону: прикрашайте свої фото шарами, стікерами, шрифтами і рамками.

inStory Pro
inStory Pro членство покликане допомогти вам розкрити свій творчий потенціал і спростити виробництво красивих сюжетних творів. Стати учасником і насолоджуйтеся повним досвідом цього професійного редактора Історія:
- Доступ до всіх преміальних функцій і матеріалами, включаючи шаблони історій, обрані стилі тексту, обкладинку, фон і т. Д
- Ні реклами ніколи.
- Скасувати в будь-який час.

Дякую за створення з inStory, найкращим редактором і творцем історії! Не соромтеся повідомляти нам про свої пропозиції або проблеми в collageteam.feedback@gmail.com або DM в Instagram на @ instory.app.

Детальніше

Що нового:

Story Maker - Редактор Сторіс в інстаграм 1.152.17 Оновлення

2020-09-04

* Support stickers.
* Bug fixes & performance improvements.

fb tw tw
Online: 5 (0/5)
© ::ANDREW-LVIV::
2.5984