APK Ігри та Програми
Story Saver for Instagram - Downloader & Repost
download Story Saver for Instagram - Downloader & Repost ЗАВАНТАЖИТИ (APK) [8.0 MB]
prev Інші версії
Опис:

🔥 Завантажувач для Instagram - Save Picture and Video - найулюбленіше і популярний додаток ⚡ для завантаження фотографій Video і відео 🎞. Якщо ви фанат Instagram, вам знадобиться ця заставка для автоматичного завантаження download і передруку або публікації ↗ всіх типів фотографій і відео з Instagram, включаючи історію, пост, IGTV і основні моменти. Він може не тільки автоматично завантажувати історії всіх типів з Instagram, які ви хочете, але також копіювати і завантажувати багатозадачність одночасно. Це буде ваш кращий вкладник для Instagram👍.

Найпопулярніші функції:
🔥 легко завантажувати і зберігати зображення і відео з Instagram.
🔥 Швидке копіювання та репост в Instag...ram.
🔥 швидко обмінюватися фотографіями і відео для будь-яких інших додатків.
Save Автоматично зберігати історію з Instagram.
Copy Одночасно копіюйте і завантажуйте багатозадачність.
🔥 Підтримка всіх типів завантаження, включаючи сюжет, пост, IGTV і виділення.

в одному додатку є всі типи завантажувачів Instagram (Instagram завантажувач в 2020 році):

Instagram Picture Downloader:
Завантажити картинки це найголовніша функція. Ви можете зберігати фотографії в залежності від того, що ви хочете зберегти. Всі красиві картинки можна зберегти назавжди, якщо використовувати цей завантажувач фотографій з Instagram!

Завантажувач Посту Instagram:
Вам потрібно це додаток для репоста, щоб опублікувати відео або фото з Instagram Спробуйте, і ви будете здивовані міццю цієї функції. Ця програма для завантаження і репоста Insta.

Завантажувач Історії Instagram:
Для збереження історії в Instagram можна використовувати безкоштовну заставку Insta. Вся історія з Instagram може бути збережена назавжди. Це не тільки заставка для Instagram, але і хранитель пам'яті для вас!

Завантажувач основних моментів Instagram:
Збереження Highlight з Instagram - ще одна популярна особливість цього додатка-завантажувача Instagram. За допомогою цього завантажувача ви можете легко завантажити основні моменти з Instagram.

Завантажувач відео з Instagram:
Для збереження відео це друга особливість. Це ідеальна заставка Instagram для вас. Завантаження відео з Instagram ніколи не була простіше, коли ви використовуєте це додаток для завантаження відео з Instagram!

Instagram IGTV Downloader:
Збереження IGTV з Instagram - одна з найпопулярніших функцій. Його можна використовувати не тільки для завантаження звичайного відео і зображення з Instagram, але також для збереження IGTV з Instagram.

Дивовижний автоматичний завантажувач для Instagram може бути використаний для збереження історії з Instagram, включаючи фотографії, відео, IGTV і основні моменти. Це буде так само популярно, як Instagram. Немає сумнівів в тому, що це найкраща заставка Instagram в 2020 році.

Відмова від відповідальності:
❗ Завантажувач для Instagram - Зберегти зображення і відео не пов'язане з Instagram. Це завантажувач для завантаження фотографій і відео з Instagram.
❗ Ми не несемо відповідальності за будь-які порушення прав інтелектуальної власності, викликані несанкціонованим передруком відео або фотографії.
Respect Ми поважаємо авторські права власників. Будь ласка, отримайте дозвіл від власника, якщо ви хочете опублікувати відео або фото. НЕ завантажуйте і не публікуйте відео і медіакліпи без ДОЗВОЛУ власників.

Детальніше

Що нового:

заставка для Instagram - завантажувач 1.1.8 Оновлення

2020-10-14

1. Fixed bugs
2. Improved user experience

fb tw tw
Online: 9 (0/9)
© ::ANDREW-LVIV::
3.4841