APK Ігри та Програми
WhatsApp Messenger
download WhatsApp Messenger ЗАВАНТАЖИТИ (APK) [30.1 MB]
prev Інші версії
Опис:

WhatsApp Messenger - це БЕЗКОШТОВНЕ додаток для Android та інших смартфонів, що дозволяє обмінюватися повідомленнями. WhatsApp використовує Інтернет-підключення вашого телефону (4G / 3G / 2G / EDGE або WiFi, якщо доступний) для відправки / отримання повідомлень, здійснення дзвінків друзям і рідним. Перейдіть з SMS на WhatsApp і обмінюйтеся текстовими і голосовими повідомленнями, дзвінками, фотографіями, відео і документами.

ЧОМУ WHATSAPP:

• НІ ВИТРАТ: WhatsApp для андроїд використовує Інтернет-підключення вашого телефону (4G / 3G / 2G / EDGE або WiFi) для обміну повідомленнями і здійснення дзвінків друзям і рідним без обмежень. * WhatsApp не стягує абоне...нтську плату.

• МУЛЬТИМЕДИА: Відправляйте і отримуйте фотографії, відео , документи і голосові повідомлення.

• БЕЗКОШТОВНІ ДЗВІНКИ: Телефонуйте своїм друзям і рідним абсолютно безкоштовно за допомогою функції "Дзвінок WhatsApp", навіть якщо вони знаходяться в іншій країні. * Дзвінки в WhatsApp використовують Інтернет-підключення телефону, а не голосові хвилини вашого тарифного плану . (Увага: За передачу даних може стягуватися додаткова плата. Зверніться до свого оператора за додатковою інформацією. Дзвінки на 911 і інші номери екстрених служб не можуть бути здійснені через WhatsApp).

• ГРУПОВОЇ ЧАТ: Насолоджуйтеся спілкуванням зі своїми контактами в групових чатах. Таким чином ви можете легко залишатися на зв'язку з друзями і рідними.

• WHATSAPP WEB: Ви також можете відправляти і отримувати повідомлення WhatsApp, використовуючи браузер вашого комп'ютера.

• БЕЗ МІЖНАРОДНИХ ЗБОРІВ: Додаткова плата за отправкумеждународних повідомлень в WhatsApp не стягується. Спілкуйтеся з друзями по всьому світу і не переплачуйте за міжнародні SMS. *

• НІ ПІН-кодів І ЛОГІНОВ: Навіщо запам'ятовувати ще один логін або пароль? WhatsApp використовує ваш телефонний номер точно так же, як і SMS, і прекрасно інтегрується з вашої існуючої адресною книгою.

• ЗАВЖДИ НА ЗВ'ЯЗКУ З WhatsApp ви завжди будете перебувати в мережі і не пропустіть повідомлень. Більше не буде сумнівів з приводу того, чи ввійшли ви в мережу або вийшли.

• ШВИДКА ЗВ'ЯЗОК З вашими контактами: За допомогою вашої адресної книги ви можете легко зв'язатися з контактами, у яких вже є WhatsApp. Вам більше не потрібно додавати, що важко запам'ятовуються імена користувачів.

• OFFLINE ПОВІДОМЛЕННЯ: Навіть якщо ви пропустите повідомлення або вимкніть свій телефон, WhatsApp буде зберігати ваші повідомлення до тих пір, поки вони не будуть доставлені при наступному запуску програми.

• і бАГАТО іНШОГО: Відправка розташування, обмін контактами, персональні шпалери, вибір звуків сповіщень, відправка історії чатів по e-mail, розсилка повідомлень кільком контактам одночасно і багато іншого!

* За передачу даних може стягуватися додаткова плата. За додатковою інформацією зверніться до свого оператора.

Завантажити WhatsApp apk . Ми завжди раді вашим відгуками! Якщо у вас є побажання, питання або скарги, будь ласка, напишіть нам:

android-support@whatsapp.com

або стежте за нами в Twitter:

http: / /twitter.com/WhatsApp
@WhatsApp

Детальніше

Що нового:

WhatsApp 2.21.1.13 Оновлення

2021-01-21

* Пропонуємо вашій увазі режим зникаючих повідомлень. Коли він включений, повідомлення в чатах зберігаються протягом 7 днів, після чого зникають.
* Доступний пошук по стікери за допомогою ключових слів, смайлів або категорій.
* Легко прикрашайте фото або відео малюнками і використовуйте спеціальні лінійки.
* Тепер ви можете вибрати для чату свої шпалери або встановити шпалери для темного режиму. Вибирайте зображення з оновленою галереї або використовуйте нові кольори для фону з малюнком.

fb tw tw
Online: 4 (0/4)
© ::ANDREW-LVIV::
1.392