Книга чи Комп'ютер? ADMIN 26.07.09 22:27 Книга чи Комп'ютер? Що би Ви вибрали? --------------- KISA 28.07.09 6:59 КОМП'ЮТЕР!!!КНИЖКИ ЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ,АЛЕ В КОМП'ЮТЕРІ Є НАБАГАТО ЦІКАВІШОГО!!! --------------- Tiesto 28.07.09 7:09 Мені здається краще почитати книжку ніж псувати собі зір комп'ютером --------------- Олесь 05.08.09 15:46 книга про секс на комп'ютері. --------------- Євгік 29.08.09 10:23 Краще почитати книжку --------------- красотка 19.04.10 18:20 Часто буває так, що ти у дорозі, у тебе не працює телефон, не працює ноутбук, а тобі завтра потрібно розказати доповідь, і ось з чого вчити?! Ідем у найближчу книгарню і ось диво - наша доповідь написана у книжному варіанті. Ми купуємо книгу, вивчаємо доповідь, а на прес-конференції усі нами здивовані, бо ми розповіли те, чого немає в інтернеті. --------------- Cosinus 20.04.10 22:54 книги беззаперечно втрачають популярність, але зовісім з ужитку однозначно не вийдуть, надто вже багато недоліків у електронних носіїв інформації --------------- Acid 21.04.10 19:17 зараз є ноутбуки . навіть досить невеликих розмірів які можуть повністю замінити сотні книг. --------------- ADMIN 21.04.10 22:15 Acid, ноутбуки??? це вчорашній день!!! вже давно є Електронні-читачі (eReader). Більше того, недавно появилася чергова версія дивайсу - Apple iPad tablet (більше, аніж звичайний рідер). --------------- ADMIN 21.04.10 22:32 тепер я додам свою думку, як фізик. от я пишу диплом. на відміну від економістів, міжнародників, юристів (без образ) готового немає. більше того - уся література на англійські мові (і на тім спасибі, а то могла би бути лише на китайські, японські). от дали мені книжку на англійські мові (коштує ~200$), добре що вона на кефедрі є. я відфотографував і на пк собі спокійно читаю і не переживаю про збереження такої цінності. плюс - маю можливість швидкого перекладу слів (не речення, фізичні тексти тим не перекладеш). но це лише 10-12% диплому. іншу частину мені дають також на англ. мові - різні статті (pdf). які у звичайному, твердому, вигляді не купиш в магазині. а тепер ще згадаю про чудові пошукові системи, які допомагають знайти будь-яку інформацію (хоч 5 речень) не виходячи з дому. тому тут однозначної відповіді немає. книжка відіграла важливу роль у житті людей, але тепер час настав для комп'ютера. P.S. у випадку ядерної війни - інформацію на електронних дивайсах не прочитаєш :-P --------------- ZhenqOK 22.04.10 5:43 Читаю книги, на пк очі швидко заморюються. Книги на мою думку нікуди не пропадуть, адже не в усих комп'ютер є чи інший девайс для читання електронних версій книг. :) --------------- Acid 23.04.10 12:30 у випадку ядерної війни фіг бібліотеки і видавництва книжок збережуться. --------------- ADMIN 23.04.10 22:02 Acid, транзистори виходять з ладу, саме тому військові мають деяку техніку з лампами. А от книжка з ладу не виходить, прочитати поради можна. --------------- Cosinus 24.04.10 12:34 ADMIN класно сказано --------------- Tiesto 24.04.10 13:55 Книжки читити потрiбно, але вони вже трохи застарiли. На заміну книжкам вишло багато замін... --------------- ADMIN 24.04.10 16:41 Cosinus, дякую:) --------------- Kwodon 12.05.10 20:51 Краще книга :read: --------------- Acid 13.05.10 16:05 я за ноутбук. --------------- маряна2012 13.03.12 15:47 На мою думку, сьгодні ми повинні не зациклюватися на інтернеті чи телебаченні. Людина завжди повинна не тільки розвиватися, а і памятати про те, що існують книжки та журнали, а особливо українського видання. Чудовим прикладом є український журнал "Дніпро", який не дає нам, українцям, забути про нашу рідну мову та літературу. Це чудовий журнал, в котрому не тільки відомі украйнські діячі викладають свої видання, а і дається можливість молодим талановитим людям показати себе! ---------------