Як відшити хлопця? ADMIN 27.07.09 20:32 Як відшити хлопця, який пристав? Поради. --------------- Євгік 13.08.09 22:49 Я тебе біліше не кохаю і все --------------- Tiesto 19.08.09 18:31 Сказати: Та пошов ти на ---!!! --------------- Ir4a(kika) 05.09.09 0:24 Ne nekazatu ta powov tu, a pojasnutu jomy norm,a bo naibatu wo maew abo nravutsja inwuj...vot ;) --------------- Олесь 07.09.09 14:50 Може попастися такий хлопець що буде пробувати тебе затягувати. на нього небуде нічо впливати. На всі твої упрьоки він буде пробувати тебе роздіти. --------------- ADMIN 07.09.09 18:13 Олесь, тебе переслідує один лише секс. брр... --------------- Roxana 08.09.09 0:02 Я кажу завжди чесно: "Вибач, але ти мені набрид." І нічо...поки. Бо! ще на початку стосунків попереджую, що люди мені НАБРИДАЮТЬ. Потім можна залишитись друзями, хоча...залежить від людини. А, якшо, просто пристав (стосунків нема і не було і бути не може), то кажу, шо він мені не цікавий. --------------- Олесь 08.09.09 15:40 так виходить що люди просто зустрічаються. займаються сексом. і потім розходяться. хоча потім всі одружуються. цікаво чи одружується більшість з новим партнером чи повертаються колись до старого? --------------- ADMIN 08.09.09 20:49 Олесь, не живи статистикою! Певно з новими залишаються. --------------- Олесь 10.09.09 14:13 чоловіки з часом закінчуються. вот підійде потім трітдтцатілєтній зай4ік. і запропонує марковь. --------------- Олесь 13.09.09 21:07 ти Адмін кажеш на секс брр.. тобі що секс противний чи що? --------------- ADMIN 13.09.09 21:08 Олесь, не секс, а те, що ти пишеш. --------------- Loner 14.09.09 0:14 Пацани а звідки у вас такий досвід? :D --------------- Олесь 14.09.09 11:02 те що я пишу це можливо в быльшості або в меншості випадків э насправді. ти думаєш Адмін що все в житті як в фільмах чи що? ... ну так і є. але от фільми мають різні сценарії. і різні є люди. --------------- Олесь 14.09.09 11:11 вот Роксана наприклад міняє хлопців займається з кожним сексом або незаймається взагалі і просто міняє хлопців. дехто є трідцатілєтнім З@й4іком і тєрєбіт свою марковь. є різні люди і проце все ми обговорюєм у цьому чаті. якщо ти кажеш брр... то ніхто тоді ненапише і буде чат пустий без думок. думаю що чим більше буде думок тим більше досвіду.......в результаті підвищеться інтелект співставляти різні ситуації життя і знаходити певний вихід.що врезультаті неспричинить хаос. --------------- Олесь 14.09.09 11:13 досвід з спостережень. і небажання попасти в .....неприємну ситуацію . я наприклад нехочу шоб мене жінка в магілу свєла. --------------- красотка 19.04.10 8:47 Сама найбільша помилка при розірванні стосунків із хлопцем - це ось така фраза : "давай залишимось друзями", як можна дружити з тим кого так вірно кохаєш? і при цьому знаючи, що ця людина більше не буде з тобою?! Не можна говорити : "ти мені набрид"- це ПОНИЗИТЬ хлопця морально; розірвуючи стосунки потрібно бути делікатним у цій справі, "проходить час і ми розуміємо, що не підходимо один одному". --------------- Acid 23.04.10 10:51 можна просто сказати що хочеш з кимось другим попробувати ) ---------------