Увага дівчини Tiesto 19.08.09 18:34 Як зробити так щоб дівчина яка вам подобається звернула на вас увагу? Що потрібно зробити? --------------- Hai 27.08.09 16:02 Tiesto, шукаю відповіді тре в дівчат питати --------------- Ir4a(kika) 05.09.09 0:27 Potribno nemov4atu a pidijtu do nei ny poznajomutus,abo prost znajtu spilny movy a todi postypovo postypovo i vse zamytutsja..ale osnovne na mojy dymky nevujobyvatus pered nejy..tre bytu ho4 trox kyltyrnum. --------------- Олесь 07.09.09 14:45 можна просто на вулиці назустріч ідучи привітатись чи щось інше, таким чином познайомитись,почавши якусь розмову, без всяких пріколів????? --------------- ADMIN 07.09.09 18:11 Олесь, як ти це уявляєш??? якщо це зовсім не знайома тобі людина, то ти ризикуєш постраждати морально. --------------- Roxana 07.09.09 23:59 Вулиця - це вже з розряду пікапу. Кубіти Вам правди не скажуть, чого вони хочуть і як з ними знайомитись, бо самі насправді не знають. І не треба ля-ля. Кубіту треба вразити!...І то так вразити, шоб вона обкакалась, а потім, галантно так, запропонувати рулон туалетного паперу. Гоню. Але шось таке...Бо на мене дибільне приставання на вулиці "Дєвушка, а можно с Вамі познакоміцца..." не діє.)) Діє оригінальність. --------------- Олесь 08.09.09 15:19 цікаво чим можна вразити? які в кого варіанти? --------------- Олесь 08.09.09 15:23 думаю можна де небуть познайомитись. діло в тім що не може бути бажання когось десь знайомитись. або хтось може собі постановити що небуде знайомитись там то там, або буде в певному місці. типу за якоюсь фігнею. --------------- Олесь 08.09.09 15:27 знаєш адмін. якшо я не ризикну познайомитись то швидше всього постраждаю морально від того що непознайомлюсь. люди бувають різні. не виключено Адмін що і в інших місцях можна морально постраждати від знайомства. --------------- ADMIN 08.09.09 20:43 Олесь, буду тримати за тебе кулаки! Ти в школі вмів всіх здивувати, думаю, що ти і тепер зможеш. Шукай, пробуй. І тобі я рекомендую прислухатися до Роксани. --------------- Олесь 10.09.09 14:11 ну так виходить шо можна навулиці здивувати собою. я маю наувазі щоб підійти зненацька. так і щось заговорити. так ж не заходити мені в зону з вивіскою " тут знакомятса " --------------- Олесь 10.09.09 17:10 я небуду спеціально ходити на поляну знайомства. --------------- Loner 14.09.09 0:26 Люди тут ідеця про увагу дівчини а не про знайомства. Вам в сусідню тему. ---------------