Форуми|Турбота
Скілъки грошей треба тратити на дівчину?

Повідомлення
21. красотка[19](Off)SAY
19.04.10 18:15
Гроші - це НЕ ГОЛОВНЕ! Головне - увага. Коли у тебе закінчаться гроші, то ти її втратиш, бо тебе вона уже використала. Немає нічого ціннішого за увагу, за теплі слова. Увагу можна проявляти не тільки за гроші, а своїми вчинками, своїми почуттями - ти будеш доказувати їй кожного разу як ти кохаєш її по-справжньому, а коли ж вона цього не зрозуміє то це буде означати - ти їй не потрібен, вона хоче храмів Мовсковських, а щастя, справжнього щастя вона нехоче.
22. ADMIN[1106](Off)SAY
19.04.10 20:55
та, гроші не повинні бути головні у стосунках, але у сучасному світі занадто аж великий акцент на них робиться. Ось тут можна позаздрити малим дітям, які мають інші пріоритетні цінності.
от для прикладу, коли я був малим, я міг для сестри робити різні дрібнички своїми руками.. а що тепер... треба чогось більшого.
23. красотка[19](Off)SAY
20.04.10 8:16
ADMIN, тобі знайоме таке вираження "Студент - бідний"? Думаю, що знайоме. Ось коли ти будеш працювати на роботі, тоді ти зможеш їй подарити хоть машину )))) А зараз вона повинна розуміти: не все те гарне, що блистить.
24. Sona[17](Off)SAY
23.01.11 23:55
запрошуєте додому,далі в трусики пару гривень дасиш. і всі будуть довольні.
25. DREAMER[15](Off)SAY
22.02.11 9:24
красотка +1
Ви надто зациклились на тих грошах,напевно ще більше думаєте про те як їх тратити ніж дівчата.
26. Арій[16](Off)SAY
10.04.11 10:03
Кожна дівчина натякає на що тратити з того що ви можете витягнути з гаманця. Але суть полягає в корекції її забаганок. Чим більше любиш кобіту тим більше шансів на корекцію. Але сама сума загальних витрат на рандеву напевне має бути стабільною весь час, поки не настане критичний момент.
27. Арій[16](Off)SAY
10.04.11 10:19
Олесь, Ви кажете, що в кафе не варто тратити. Тоді хлопець має придумати цілу розважальну програму на цілий день? А якщо він стратить час на добірку програми, а дівчина захоче просто посидіти на лавочці? А наступного разу вона захоче розважальну програму, а він не був готовий? Мені здається, що кафе це нормальне явище... Відколи це ївши морозиво пара має хвилюватись чи вони нажираються чи ще якесь слівце?

[<<<] | [>>>]
1,2,3

Відповісти
Зберегти в txt

© ::ANDREW-LVIV::