Форуми|Реклама сайтів та послуг
Wap-місто!

Повідомлення
11. mishaua[80](Off)SAY
10.01.15 14:59
Andriy063, НУ У МЕНЕ ДЕСЬ 4 ПРОЕКТИ. перший Slavsko.pp.ua другий wapcity.16mb.com третій wapua.pp.ua четвертий wapua.hol.es/. Для чого вони мені. Ну від тоді як ти колись допоміг мені із Укр Вап містом він жив десь більше пів року і розвинувся не погано маючи pr2 і після того як я сам собі знищив всі дані почав шарити по українсьих сайтах і розвивати укр сайти . Але так я живу у Карпатах і там переважно малий-середній бізнес у свої 15 я виріш відновити свої сили та взятися за проекти які увійдуть у історію гугл пошуку спочатку створив сайт про своє місто а згодом почав розвивати і десь на місяцях куплю домен а про вапсіті я хотів скільки людей ще пам'ятає про сай а все ж таки памятає народ а тепер про вапюа це почалося що у брата у ноуті я найшов мотор вапюа і думаю відновити відновив на денвері і протягом місяця я взявся зрівнювати джоні і мотор вапюа і схожості я найшов десь 40% скачав на той час останій джон і почав чудити і не думаю покидати цей проект думаю з хтось під'єднається і допоможе но протягом тижня на сайті зареєструвалося 17 чол зі мною думаю все вийде))). А тепер про останній сайт Каталог сайтів я незнав як він пишиться цей каталог ну просто для себе створив))) ось і все .
12. Andriy063[31](Off)SAY
17.01.15 15:13
Ну, успіхів тоді. Від мене порада: приділяй більше уваги деталям.

[<<<] | [>>>]
1,2

Відповісти
Зберегти в txt

© ::ANDREW-LVIV::