Форуми|Різне
Містика

Повідомлення
1. Фея[61](Off)SAY
27.12.09 19:16
Чи ставались у кого в житті якісь непояснимі явища?
2. ADMIN[1106](Off)SAY
27.12.09 23:51
Фея, наведи приклад, будь-ласка. Буде простіше віднайти у спогадах щось цікаве і не пояснювальне.
3. Фея[61](Off)SAY
28.12.09 20:11
Ну я взагалі в містику не вірю але траплялось дещо що не підлягало поясненню. Наприклад, їхала в міжміській маршрутці з роботи додому, близько 10 вечера. І на позаміській трассі ми побачили в вікні якийсь круглий шар, він світився, просто висів в повітрі. я
Як мені здалося на висоті метрів 5 над землею. Всі кинулись одразу дивитись у вікно, бачила вся маршрутка і всі були в шоці і мені досі цікаво що то було.
4. Фея[61](Off)SAY
28.12.09 20:28
потім недавно мене шокував батько, сказав що це йому розповіла мама. Мама в мене дуже серьозна жінка яка також не вірить в містику і навіть мало коли розуміє жарти, тому вона нікому не розповідала про це. А батько ось що мені розповів, ніч, у батьків окрема кімната. Батько заснув раніше, а мамка ще дивилась телевізор, а потім і сама лягла спати. Лежала і тут раптом чує чиїсь важкі кроки, наче чоловіка, вона лежить, причаїлась, злякалась і чомусь не може ні повернитсь, ні закричати, ні пошевелитись, потім це лягло до них на кроваті між батьком і мамкою. Воно якось важко дихало наче старий чоловік а потім встало і пішло. Ось. Дома на той час був мій молодший брат в іншій кімнаті, а я вже жила в іншому місті бо вчилась в інституті. Я і досі коли приїжджаю до батьків, то боюсь там спати
5. ADMIN[1106](Off)SAY
28.12.09 20:31
я також в таке не вірю. усе можна пояснити. багато чого нам не зрозумілого вважається містикою, чарами і т.п.
Я не можу пригадати щось таке... Коли я був дитиною, то таке можливо і траплялося, але тепер я можу пояснити такі явища, от і немає загадковості.
6. ADMIN[1106](Off)SAY
28.12.09 20:33
Фея, важко це пояснити. а це не міг бути сон??
7. Фея[61](Off)SAY
28.12.09 20:39
Ще мені розповідала дуже давно моя покійна прабабушка, як після смерті її батька, це ще під час війни, одної ночі до її мамки приходів вночі їхній вже давно померлий батько, його бачили всі сестри прабабушки які на той час були малими дітьми 3,5,7 років, він щось поговорив з малими і ліг наче спати біля мами прабабущки, вранці на підлогі залишились його сліди. раніше підлогу соломою в селах стелили, та ще чимось-не памятаю.
8. Фея[61](Off)SAY
28.12.09 20:48
А бабуся розповіділа що кудись їздила в гості, там вони ночували, в ночі і її хтось душив. А, ще згадала, в попередній історії батько сказав дітям що прийшов по їхню маму і вона незабаром померла, так моя прабабуся і її брати і сестри залишились сиротами. Я б нехотіла в таке вірити, тому намагаюсь ці історіі поменше згадувати, а ось тут написала і пригадала тепер буду сьогодні боятись спати вночі.
9. Фея[61](Off)SAY
28.12.09 20:52
ADMIN, я незнаю, папка розповідав це при мамі, я питаю у мами чи папа не жартує, а вона каже ні, але коли я начинаю чиплятись із запитаннями до неї то вона каже відчепіться і ніколи не розмовляє з нами про це.
10. ADMIN[1106](Off)SAY
29.12.09 0:05
Фея, знаєш.. тут і сперечатися марно.. єдине, коли можна у щось вірити, це тоді, коли ти бачиш на свої очі і то за нормальних умов (а не вночі...).

[<<<] | [>>>]
1,2

Відповісти
Зберегти в txt

© ::ANDREW-LVIV::